Skip to content

Naša ponuka

Aký typ nábytku pre vás na mieru vytvoríme?

Či už si vyberiete zariadenie do obývačky alebo novú elegantnú knižnicu, zaručujeme vám maximálny zmysel pre detail a profesionálny prístup dizajnérov a stolárov.

Kuchyňa

Návrh, výroba a montáž špičkových kuchýň je našou hlavnou náplňou. Viac sa dočítate na našej stránke Luxusné kuchyne.

Jedáleň

Poradíme vám aj pri výbere ideálneho nábytku do jedálne tak, aby spĺňal aj vaše najprísnejšie kritériá. Stoly, stoličky a ďalší nábytok na mieru.

Obývacia izba

Sadnite si, ľahnite si, vyložte si nohy… Jednoducho sa uvoľnite a relaxujte. Aj pre vás navrhneme a skonštruujeme kvalitný a štýlový nábytok do obývačky, ktorý poteší aj najnáročnejších.

Detská izba

Tvoríme bezpečnú herňu pre menšie detičky? Alebo kvalitný a efektívny študijný priestor pre teenagera? Nech je vaša požiadavka akákoľvek, na mieru pre vás navrhneme a postavíme skrinky, písacie stoly, stoličky, ale aj postele a knižnice.

Spálňa

Miesto, ktoré poskytuje pohodlie a hlavne regeneráciu tela a duše. To si nevyžaduje len kvalitný matrac, ale aj zladený elegantný nabytok s efektnými doplnkami. Nechajte si poradiť od profesionálov.

Kúpeľňa

Kúpeľňový nábytok by mal byť odolný voči vode a vlhkosti. Preto vám ponúkame vyhotovenia s kompletnou povrchovou úpravou systémom RAL či ICA (korpus, vrchné dosky, dvierka). Dizajn môžu doplniť aj hliníkové dvierka.